Usługi

 

uslugi

 

DIGISET to firma zajmująca się rozbudową tradycyjnych instalacji elektrycznych o zintegrowane systemy domów inteligentnych. Dysponujemy wyposażeniem dostarczanym jedynie przez uznanych producentów. Począwszy od sterowania pojedynczymi elementami, takimi jak sekcje oświetlenia, przez monitoring IP, multimedia, po całkowite wyposażenie domów, biur czy przedsiębiorstw. Zakres działań obejmuje doradztwo, montaż oraz serwis układów. Montażu dokonujemy nie tylko w nowobudowanych domach, ale również remontowanych, jak i oddanych do użytku. Po zakończonej instalacji, klient otrzymuje szczegółowy instruktaż obsługi. DIGISET biorąc pod uwagę wyśrubowane preferencje, prezentuje zawsze najkorzystniejsze rozwiązania dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Udzielamy gwarancji na wykonane prace. Kadra firmy dysponuje adekwatnymi uprawnieniami SEP. Firmę DIGISET tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

Na co dzień oferujemy usługi na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego, lecz nasz zasięg nie ma ograniczeń. Zapraszamy do kontaktu.

Usługi -

Podkategorie

 • Dom inteligentny

   

  fibaro

   

  DIGISET świadczy usługi planowania oraz montażu systemów inteligentnych zarówno w surowych budynkach, remontowanych, jak i oddanych do użytku. Szeroka gama urządzeń daje ogromne możliwości rozbudowy tradycyjnych instalacji elektrycznych.


  Nasze działania zawsze poprzedzone są dokładnymi ustaleniami z przyszłym użytkownikiem. Weryfikujemy możliwość montażu poszczególnych podzespołów. Ustalamy jaką mają pełnić funkcję. Dobieramy odpowiednią technologię. Po zintegrowaniu wyposażenia przystępujemy do montażu. Kończąc pracę przekazujemy domownikom szczegółowy instruktaż obsługi. Udzielamy gwarancji na przeprowadzone prace.
  Zdajemy sobie sprawę, że będą Państwo chcieli dokonywać kolejnych modyfikacji scenariuszy, dodawać urządzenia mobilne, użytkowników… Dlatego cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji, by udzielić porad lub dokonać zmian na miejscu. Nie odmawiamy pomocy również tym, którzy już wcześniej podnieśli standard swojego domu lub biura. Zajmujemy się także serwisem już wcześniej instalowanych systemów.

   

   

 • Monitoring IP

   

  monitoring
   

  DIGISET zajmuje się montażem monitoringu, opartego na kamerach IP. Takie systemy mogą  działać w pełni autonomicznie, wzbogacając systemy bezpieczeństwa budynków. Mogą współpracować również z innymi podzespołami inteligentnego domu, np. wideodomofonem. Stosowany przez nas sprzęt odznacza się wysoką jakością obrazu. 

  W zależności od preferencji użytkowników montujemy kamery statyczne oraz obrotowe, z obiektywami stało-ogniskowymi jak i z możliwością optycznego przybliżenia. Praktycznie każda kamera ma możliwość nocnej obserwacji oraz wykrywania ruchu. Pozwala to na wykonywanie zdjęć lub sekwencji wideo przemieszczającym się w jej zasięgu pojazdom lub osobom.

  Sprawny monitoring to podstawa bezpieczeństwa miejsc publicznych, zakładów produkcyjnych, hoteli czy posiadłości. Wszystkie te miejsca możemy dziś doglądać z dowolnej odległości, za pomocą aplikacji internetowych.

 • Alarm

   

  alarm

   

  Mój dom - moja twierdza. To domena, którą kierujemy się integrując instalacje alarmowe w Państwa domach. Naszym założeniem jest stworzenie sprawnie działającej instalacji alarmowej, przy wykorzystaniu optymalnej ilości elementów. Logiczne rozplanowanie czujników ruchu wpływa korzystnie na wystrój wnętrza i koszt instalacji. Instalacje alarmowe wykonujemy w budynkach w stanie surowym, jak i wykończonych. Z pomocą przychodzą wtedy sprawdzone rozwiązania bezprzewodowe.

   

 • Automatyka
   
   
   automatyka
   
   
  DIGISET wdraża również urządzenia z zakresu automatyki. Jest to cała grupa wyposażenia elektromotorycznego, w której skład wchodzą m.in.: siłowniki bram, napędy okien i drzwi, rolety, markizy. Mogą być sterowane czysto manualnie, poprzez piloty, przyciski naścienne, panele LCD czy telefon. Jednak czynnikiem decydującym o ich uruchomieniu jest sam właściciel urządzenia. Główną zaletą takiego rozwiązania jest brak dodatkowego wyposażenia, poza samymi napędami, okablowaniem i prostym sterownikiem. Stosunkowo niskim kosztem otrzymujemy komfort zdalnego sterowania.
  Automatyka wspaniale wpisuje się w kompletne systemy domu inteligentnego. Wtedy obsługą ww. przełączników zarządzają algorytmy, wykonywane w procesorach centralek sterujących. Biorą one pod uwagę dane z czujników oraz osobiste preferencje klienta, na przykład wypełniając przestrzenie światłem lamp zaraz po zasunięciu rolet okiennych. 
 • Smart Office
   
   
  smartoffice
   
   
  Systemy domów inteligentnych idealnie wpisują się w pracę biurową. Również tutaj możemy zastosować zaawansowaną automatykę oświetlenia, okien, ogrzewania i innych akcesoriów. Ekspres do kawy może zbierać zamówienia pracowników, na podobnej zasadzie jak kolejkują się… pliki do wydruku.
  Któż chciałby biegać wśród gości na sali konferencyjnej by odpowiednio przygasić światło i zasunąć rolety okienne przed prezentacją? Przygotować wielkoformatowy ekran i uruchomić projektor? Wystarczy, że zadba o to centralka z zaprogramowanym scenariuszem. Specjalnie na rozpoczęcie prezentacji i jej zakończenie. Osiągnięty efekt wizualny w oczach klienta jest nie do przecenienia. Całość uruchomimy za pomocą pilota, panelu LCD lub urządzeniem mobilnym. DIGISET znajdzie rozwiązanie i tu.
 • Multimedia

   

  multi

   

  Począwszy od instalacji systemów audio po projektory i wysuwane ekrany - DIGISET oferuje wyposażenie multimedialne dla amatorów komfortowego oglądania telewizji czy właścicieli sal konferencyjnych i biur. Różnorodność komponentów jest znana każdemu, kto choć raz integrował proste kino domowe. DIGISET biorąc udział w profesjonalnych targach elektroniki użytkowej, zbiera doświadczenia firm działających w tej dziedzinie oraz wdraża u klientów ceniących jakość i komfort.

  Jedną z największych zalet systemu FIBARO jest możliwość zintegrowania go ze sprzętem innych uznanych marek świata multimediów. Zamiast szukać pilota uruchom aplikację. Przygotuj salon do dobrej imprezy i włącz muzykę!