Centralki

 

centralka

 

Nowe centrum dowodzenia Twojego domu to interfejs konfiguracyjny aplikacji FIBARO, którego układ i funkcjonalność zależą od Ciebie. Możesz w dowolny sposób ustawiać, zmieniać tablice, ikony czy nazwy, a informacje, które są dla Ciebie najważniejsze zawsze znajdą się na pierwszym planie. Intuicyjna obsługa i elastyczność w dostosowywaniu się do Twoich upodobań spowodują, że sterowanie systemem będzie łatwe i przystępne. Do wyboru: centralka Home Center 2 lub Home Center Lite. Pomożemy dobrać odpowiednią do Twoich potrzeb.
System inteligentny bez nich nie istnieje. To one zapewniają komfort i bezpieczeństwo Twojego domu.

Centralki Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • FIBARO SYSTEM

   

  fibaro

  Obecnie najdoskonalsze rozwiązanie dla bezprzewodowego systemu domu inteligentnego. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

  Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami.

  Nie "łączy" się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów