Zestawy

 

Wiemy, że nie każdy musi korzystać ze wszystkich dobrodziejstw systemu inteligentnego. Często otrzymujemy pytania o możliwość skompletowania systemu zarządzającego jedynie częścią wyposażenia domu, biura, a nawet warsztatu... Na przeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy praktyczne zestawy, dopasowane do personalnych potrzeb. Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego budynku przed zalaniem, pożarem, a może zależy Ci jedynie na sterowaniu oświetleniem?

Każdy z nich można dodatkowo zmodyfikować. Chcesz spytać o możliwości? Zadzwoń, napisz do nas... jak Ci wygodnie.

Zestawy Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • FIBARO Starter

   

  Pakiet startowy FIBARO Starter Kit jest już dostępny. Zestaw zawiera centralkę do zarządzania systemem i modułami (Home Center Lite), włącznik sprzętów elektrycznych (Wall Plug) oraz cztery różne czujniki: dymu (Smoke Sensor), ruchu (Motion Sensor), zalania (Flood Sensor) i kontaktronowy (Door/Window Sensor). Urządzenia działają na zasadzie Plug & Play, są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Zestaw doskonale sprawdzi się jako pierwszy krok do stworzenia swojego własnego inteligentnego domu i pozwoli na zaoszczędzenie na wyposażeniu pomieszczeń w podstawowy sprzęt do zarządzania mediami i elektroniką.

   

 • DIGI SETS

   

   

  W tej kategorii zawsze znajdziesz ciekawe kompilacje wyposażenia inteligentnego domu. Jeśli masz pomysł na własną - napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

  W zestawie zawsze taniej!

   

 • FIBARO Ogrzewanie

  Inteligentne ogrzewanie

  Zestaw FIBARO do sterowania ogrzewaniem zawiera inteligentne, współpracujące ze sobą głowice, które możesz zainstalować na swoich grzejnikach. Zapewnij sobie najwyższy komfort poprzez temperaturę idealnie dobraną do danego pokoju, pory dnia i Twoich przyzwyczajeń.

  Twój dom, Twoja wyobraźnia

  Zestaw FIBARO do inteligentnego sterowania ogrzewaniem to dopiero początek. Istnieje wiele innych urządzeń FIBARO oferujących wyjątkowe funkcjonalności, które czekają tylko, aby je odkryć. Wykorzystaj w pełni możliwości centrali Home Center Lite, która jest częścią zestawu. W dowolnym momencie rozszerz swój pakiet FIBARO o kolejne urządzenia i stwórz dopasowany do Twoich potrzeb inteligentny dom. System FIBARO to nieograniczone możliwości dla Ciebie i Twojej rodziny.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów