Vitrum WIRELESS Z-Wave

Urządzenia Vitrum komunikują się ze sobą za pośrednictwem protokołu Z-Wave, który wykorzystuje fale radiowe o małej mocy. Wszystkie moduły są niezależne, inteligentne i mogą się komunikować z innymi urządzeniami pracującymi w tej technologii. Protokół Z-Wave działa na zasadzie sieci bezprzewodowej i został zaprojektowany do łączenia różnych typów urządzeń w jedną, zdalnie sterowaną sieć wykorzystywaną w systemach inteligentnego zarządzania budynkiem.

Automatyka domowa jest prosta .

Vitrum można zamontować na zwykłych puszkach instalacyjnych. System działa bez dodatkowych magistrali, jednostek sterujących czy okablowania. Pełni wiele funkcji i pozwala na sterowanie zarówno lokalnie jak i zdalnie.

Łatwość instalacji

  • Produkty Vitrum można zamontować na puszkach w standardzie europejskim i brytyjskim. System działa bez magistrali czy jednostek sterujących.

WIRELESS Z-Wave

  • Duża elastyczność technologii bezprzewodowej Vitrum sprawia, że jest to wszechstronny system, który w prosty sposób można dostosować do własnych potrzeb.

Steruj nie tylko oświetleniem

  • Vitrum włącza, wyłącza i przyciemnia światło, ale to nie wszystko.
  • Dzięki Vitrum możesz kontrolować żaluzje, ustawić temperaturę oraz zaprogramować i aktywować różne scenariusze, które łączą ze sobą dowolne funkcje.

Vitrum - to dbałość o szczegóły

Panele dotykowe Vitrum dostępne są w następujących kolekcjach :

GLASS Collection

STONE Collection

TECH Collection

SENSE Collection

VITRUMINO

Vitrum WIRELESS Z-Wave Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów