O firmie

 

uslugi

 

DIGISET to firma zajmująca się rozbudową tradycyjnych instalacji elektrycznych o zintegrowane systemy domów inteligentnych. Dysponujemy wyposażeniem dostarczanym jedynie przez uznanych producentów. Począwszy od sterowania pojedynczymi elementami, takimi jak sekcje oświetlenia, przez monitoring IP, multimedia, po całkowite wyposażenie domów, biur czy przedsiębiorstw. Zakres działań obejmuje doradztwo, montaż oraz serwis układów. Montażu dokonujemy nie tylko w nowobudowanych domach, ale również remontowanych, jak i oddanych do użytku. Po zakończonej instalacji, klient otrzymuje szczegółowy instruktaż obsługi. DIGISET biorąc pod uwagę wyśrubowane preferencje, prezentuje zawsze najkorzystniejsze rozwiązania dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Udzielamy gwarancji na wykonane prace. Kadra firmy dysponuje adekwatnymi uprawnieniami SEP. Firmę DIGISET tworzy zespół kreatywnych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

Na co dzień oferujemy usługi na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego, lecz nasz zasięg nie ma ograniczeń. Zapraszamy do kontaktu.

O firmie -

Podkategorie

 • Salon pokazowy

   

  salon

   

  Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przekazać Państwu informację, że prace nad naszą nową siedzibą dobiegają końca. Jest to miejsce, które pozwoli skonfrontować Państwa oczekiwania z nowoczesnymi technologiami domów inteligentnych, automatyką budynkową, monitoringiem wizyjnym, alarmem oraz wieloma innymi. Będzie to również miejsce odbiorów osobistych z naszego e-sklepu.

  Serdecznie zapraszamy!

  Ekipa DIGISET

  Adres salonu pokazowego:

  ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 84/86, lokal 31,

  42-226 Częstochowa

 • Galeria
 • Facebook
 • Targi i wystawy
 • Kontakt

  E-mail: kontakt@digiset.pl

  tel.: (+48) 534 539 104 pn-pt 9-21
  tel.: (+48) 534 539 105 pn-pt 9-21
  NIP 5732656949
  REGON 360005926

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Aby szybko wysłać wiadomość e-mail do naszego zespołu, proponujemy skorzystać z funkcji "Kontakt z nami", na górze strony.

   

  Domek pokazowy: